Key Account Manager (Produktový specialista), (výrobce elektro, detektory plynů)

Náplň práce:

Odborné poradenství a péče o stávající zákazníky
• Prosazování prodejní strategie-organizování odborných školení
• Příprava technologických a obchodních nabídek (výhodou práce v AUTOCADu - jednoduché zakreslování pozic prvků detekce plynů do již připravených stavebních půdorysů)
"Neprodáváme tužky, ale přinášíme technická řešení pro naše partnery."
  • Odborné poradenství a péče o stávající zákazníky
  • Příprava technologických a obchodních nabídek (výhodou práce v AUTOCADu - jednoduché zakreslování pozic prvků detekce plynů do již připravených stavebních půdorysů). "Neprodáváme tužky, ale přinášíme technická řešení pro naše partnery."

Očekáváme

  • Odborné vzdělání technického směru (elektro)
  • Zkušenost s AUTOCAD (výhodou)
  • Zkušenosti s prodejem, v ideálním případě v průmyslovém odvětví nebo prodeje-elektro
  • Řidičský průkaz
  • Flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Způsob práce zaměřený na cíl s orientací na zákazníka a technologii

Nabízíme

  • Zajímavá práce v prosperující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební vozidlo k pracovním cestám, telefon

Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní, Středoškolské s min.5 letou praxí
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Account Manager, Elektroinženýr, Project Manager, Key Account Manager
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Odborné poradenství a péče o stávající zákazníky• Prosazování prodejní strategie-organizování odborných školení• Příprava technologických a obchodních nabídek (výhodou práce v AUTOCADu - jednoduché zakreslování pozic prvků detekce plynů do již připravených stavebních půdorysů)"Neprodáváme tužky, ale přinášíme technická řešení pro naše partnery."¨

Kontakt:

DEGA.CZ s.r.o.
Malešická 2850/22c
130 00 Praha 3
dega@dega.cz

©2012 DEGA CZ s.r.o.,Malešická 2850/22c, 130 00 Praha 3, Česká republika, IČ: 279 02 943, DIČ: CZ 279 02 943