Junior/Senior – Hardware specialista (elektro-vývoj)

Náplň práce:

  • Samostatný vývoj HW s mikroprocesory STM32
  • Komunikace s externími dodavateli
  • Zajišťování výroby
  • Zpracovávání dokumentace k vyvíjeným produktům
  • Kontrolu a certifikaci produktů společnosti dle zákonných a ČSN požadavků
  • Poskytování zákaznické podpory

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému textu a komunikace se zahraničními dodavateli.
  • Znalost návrhu digitálního HW v CAD prostředí FORMICA/EAGLE
  • Vyhl. 50/1978 Sb. výhodou
  • Manuální zručnost, znalost pájení

Nabízíme:

  • práci s moderními technologiemi
  • přátelské a tvůrčí pracovní prostředí
  • neustálý odborný rozvoj

Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní, Středoškolské s min.5 letou praxí
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Kontakt:

DEGA.CZ s.r.o.
Malešická 2850/22c
130 00 Praha 3
dega@dega.cz

©2012 DEGA CZ s.r.o.,Malešická 2850/22c, 130 00 Praha 3, Česká republika, IČ: 279 02 943, DIČ: CZ 279 02 943