Junior/Senior developer – Programátor

Náplň práce:

  • Programování embeded zařízení vlastní konstrukce založených na procesorech ARM
  • Vývoj obslužných sw pro Windows
  • analýza zadání a návrh řešení
  • vedení a odpovědnost za konkrétní projekt
  • spolupráce s vývojem HW (mikroprocesory STM32Fxxx ST Microelectronics)
  • udržování dokumentace k vyvíjenému SW pro účely certifikace

Očekáváme:

  • znalost prostředí .NET (C#, Winforms, Web a související technologie)
  • znalost programování embeded systémů (C, C++)
  • znalost MSSQL
  • znalost vývoje aplikací pro mobilní zařízení výhodou
  • samostatnost, důslednost, vysoké pracovní nasazení a týmovou hru
  • znalost angličtiny pro technickou dokumentaci

Nabízíme:

  • práci s moderními technologiemi
  • přátelské a tvůrčí pracovní prostředí
  • neustálý odborný rozvoj

Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní, Středoškolské s min.5 letou praxí
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, SW architekt, Programátor, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Kontakt:

DEGA.CZ s.r.o.
Malešická 2850/22c
130 00 Praha 3
dega@dega.cz

©2012 DEGA CZ s.r.o.,Malešická 2850/22c, 130 00 Praha 3, Česká republika, IČ: 279 02 943, DIČ: CZ 279 02 943